Newsletter

Szanowni Państwo!

Tegoroczne Targi Twórczości i Sztuki Ludowej „Sto pomysłów dla Biebrzy” odbędą się w dniu 2 maja (sobota) przed budynkiem Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego w miejscowości Osowiec –Twierdza.

Zapraszam artystów, twórców oraz wystawców tradycyjnych wyrobów regionalnych do zgłaszania udziału w XXI edycji Targów Twórczości i Sztuki Ludowej.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Targów oraz o wypełnienie formularza uczestnictwa (regulamin i formularz są dostępne poniżej).

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20 kwietnia br. Należy je przesłać listownie na adres: Biebrzański Park Narodowy, Osowiec – Twierdza 8, 19-110 Goniądz, na adres e-mail: Jerzy.Bachlinski@biebrza.org.pl, lub faksem na numer 85 738 30 21.
Telefon kontaktowy: 85 738 30 35

Pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszam do uczestnictwa w imprezie. Oprócz możliwości zakupu dzieł sztuki ludowej i zdrowej żywności, proponujemy udział w warsztatach rękodzieła z twórcami, wykładach i pokazach filmów przyrodniczych. Na scenie prezentowane będą tańce ludowe i muzyka na żywo.

Zapraszam!
Roman Skąpski
Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego

Terminy: zobacz

Zamówienie: zobacz

Najbliższe kwatery: zobacz

Brak zniżki
Last Minute
Klub Ptaków Polskich
pracownik obszaru chronionego
Łosiowy Dukat Szczęścia

Prosimy pamiętać, że ta zniżka przysługuje jedynie osobom kwaterującym się za pośrednictwem naszego portalu. Celem dobrania najdogodniej zlokalizowanej kwatery dla tej wyprawy należy wejśc w zakładkę "Najbliższe kwatery" i dokonać rezerwacji przez formularz wybranego obiektu.

* oznacza pole obowiązkowe
  • Facebook