Lista pozostałych ofert:

  • Budne 20, 19-110 Goniądz, Zygmunt Skubich, tel. (85) 73 80 695
  • Białogrądy 10, 19-110 Goniądz, Anna Bałdyga, tel. (86) 273 39 89
  • Brzostowo 15, 18-420 Jedwabne, Tadeusz Mocarski, tel. ( 86) 47 21 505
  • Brzostowo 16, 18-420 Jedwabne, Mariola i Jerzy Polińscy, tel. (86) 472 15 03
  • Bronaki Pietrasze 16, 18-420 Jedwabne, Karol Przestrzelski, tel. (86)472 01 70
  • Czarnawieś 5, 19-206 Rajgród, Janina Gutowska, tel. (86) 27 33 260
  • Czarnawieś 7, 19-206 Rajgród, Bożena i Marian Krzyżewscy, tel. (86) 27 33 238,
  • Czarnawieś 34a, 19-206 Rajgród, Franciszek Budziński, tel. (86) 27 33 246,
  • Czarniewo 10, 16-312 Jaminy, Chodorowski Władysław, tel. (87) 64 13 035
  • Czarniewo 12, ul. Sportowa 12, Sztabin, Kamila Kwiatkowska, tel. (87) 641 203; 606 230 091
  • Dawidowizna 27, 19-110 Goniądz, Anna i Tomasz Jędrzejczak, tel. (85) 73 80 378, kom. 606 365 503
  • Dawidowizna 28, 19-110 Goniądz, Marianna Kramkowska, tel.(85) 73 80 166; fax: 738 08 20;
  • Dolistowo Stare 75, 19-126 Dolistowo, Jadwiga Suszko, tel. (85) 716 15 55
  • Dolistowo Stare 87, 19-126 Dolistowo, Bogdan Andrelczyk, tel. (85) 716 17 87
  • Dolistowo Stare I nr 139, 19-124 Jaświły, Barbara Urban, tel. (85) 716 16 79
  • Dolistowo Stare I nr 69, 19-124 Jaświły, Marta i Ireneusz Szczęsny, tel. (085) 716 15 58, kom. 661 754 155
  • Dolistowo Nowe 69a, 19-124 Jaświły, Edward Rogało, tel. 601 640 138, 602 670 643
  • Dolistowo Stare I nr 1, 19-124 Jaświły, Małgorzata Kolendo, tel. (085) 716 15 79
  • Dolistowo Stare 107, 19-126 Dolistowo,Mirosław Witkowski, tel. (85) 716 15 03, 600 676 718
  • Dobarz-Budy 11, 19-122 Trzcianne, Sokół Eugeniusz, tel.  (85) 674 37 88, 604 134 535
  • Goniądz 19-110, ul. Bednarska 7, Arkadiusz Sosnowski, tel. 501 293 568
  • Goniądz 19-110, Stary Rynek 12, Jan Wojtkielewicz, tel. (85) 73 80 103
  • Goniądz 19-110, ul. Dolistowska 9, Anna Pełszyńska, tel. (85) 7380698
  • Goniądz 19-110, ul. Grodzieńska 8, Zdzisława Pełszyńska, tel. (85) 73 80 130; 507 262 231
  • Goniądz 19-110, ul. Kościuszki 14, Anna i Franciszek Wróblewscy, tel. (85) 738 03 67; 602 463 555
  • Goniądz 19-110, ul.Kościuszki 19, Celina Milewska, tel. (85) 73 80 209
  • Goniądz, 19-110, ul. Dolistowska 5, Adam Lewalski, tel. (85) 73 80 112, 602 344 886, 608 078 778
  • Goniądz, 19-110, ul. Szpitalna 39, Janina Kochanowska, tel.(85) 73 80 351, 606 455 927
  • Goniądz, 19-110, ul. Słowackiego 17, Aneta Słomska, tel. (85) 73 80 422
  • Goniądz, 19-110, ul. Słowackiego 6, Adam Grabowski, tel. (85) 738 00 20, kom. 501 485 959,
  • Goniądz, 19-110, ul. Szpitalna 37, Danuta Moniuszko, tel. (85) 738 03 64, kom. 696 208 681
  • Gugny 2, 19-104 Trzcianne, Bronisława Kowalska, tel.(85) 749 55 47; 603 947 038
  • Jatwieź Mała 27, 16-150 Suchowola, Katarzyna Żukowska, tel. (85) 71 24 587
  • Jagłowo 47, 16-310 Sztabin, Magdalena i Roch Skibiccy, tel. 604 642 994
  • Kuligi 4, 19-206 Rajgród, J. Markowski, tel. (86) 27 33 650
  • Kopytkowo 5, 16-310 Sztabin, Wiesław Polkowski, tel. (87) 6413020
  • Krasnoborki 46, 16-310 Sztabin, Czesław Paul, tel. (87) 64 12 422, 608 101 859
  • Kaczorowo 39, 16-080 Tykocin, Dworek Pentowo,tel. 505 929 925, (85) 718 16 29
  • Laskowiec 3, 19-105 Trzcianne, Jan Maliszewski, tel. (85) 73 84 009
  • Lipsk 16-315, ul. Kościelna 25, Maria Sztukowska, tel. (87) 64 23 708
  • Lipsk 16-315, ul. Rzemieślnicza 4, Danuta Hawrylik, tel. (87) 64 23 567
  • Lipsk-Kolonia 6, 16-315 Lipsk, Małgorzata Jacewicz, tel. (87) 64 23 124
  • Łazy, 19-110 Goniądz, Jadwiga Dembowska, tel. (85) 716 47 38
  • Morusy 2, 19-111 Krypno, Państwo Buraczewscy, tel.: (85) 716-91-97
  • Nowe Chlebiotki 39, 16-075 Zawady, Edward Białczak, tel. (86) 27 00 219
  • Osowiec 100, 19-110 Goniądz, Kazimierz Miziński, tel. (85) 73 80 593
  • Osowiec 4, 19-110 Goniądz, Andrzej Łosiewicz, tel. (85) 73 80 527
  • Osowiec 6, 19-110 Goniądz, Barbara Kochanowska, tel. (85) 73 80 530
  • Osowiec 80, 19-110 Goniądz, Zbigniew Grzybowski, tel. (85) 73 80 568
  • Osowiec 81, 19-110 Goniądz, Anna Kochanowska, tel. (85) 73 80 550
  • Osowiec 94, 19-110 Goniądz, Stanisław i Jadwiga Sokołowscy, tel. (85) 73 80 559
  • Osowiec-Twierdza 31 ; 19-110 Goniądz, Dorota Jankiewicz, tel. 503 310 139
  • Orzechówka 13, 19-205 Woznawieś, Andrzej Oleksy, tel. (87) 64 25 806
  • Przechody 3, 19-200 Grajewo, Tadeusz Maciorowski, tel. (86) 27 33 714
  • Rutkowszczyzna 6, 16-150 Suchowola, Wojciech Janik, tel. (85) 71 25 804
  • Ruś 1, 18-430 Wizna, Danuta Trepanowska, tel. (86) 21 96 293
  • Rajgród 19-206, Kolonia Prawa 3, Anna i Marek Kalscy, tel. (86) 27 21 858
  • Rajgród 19-206, ul. Żabia 19, Maria i Kazimierz Fliszewscy, tel. (86) 27 21 728, (86) 27 21 774
  • Rajgród 19-206, Zabród 1, Anna Gliniecka, tel. 604 249 902
  • Rajgród 19-206, ul. Warszawska 43a, Danuta Wilińska, tel. (86) 272 16 62
  • Rajgród 19-206, ul. Podliszewo 16A, tel. (86) 272 17 94
  • Rybczyzna 17, 19-206 Rajgród, Mirosław Mulewski, tel. (86) 27 33 538
  • Szafranki 1, 16-080 Tykocin, Halina i Franciszek Nowaccy, tel. (86) 219 64 89
  • Szafranki 1, 19-110 Goniądz, H.Nowacka, tel. (85) 738 45 25
  • Szostaki 13, 18-420 Jedwabne, Marek Dąbrowski, tel. (86) 21 78 511
  • Szorce 4, 19-104 Trzcianne, Mieczysław Strzeszewski, tel. (85) 73 85 503
  • Taraskowo 30, 18-430 Wizna, Helena Grabowska, tel. (86) 21 91 629
  • Tykocin 16-080, ul.Poświętna 16, G.i J. Maciejewscy, tel. (85) 71 87 408
  • Tama 4, Helena Żurek (zam. Biebrza, ul. Leśna 7, 19-206 Rajgród) tel. (86) 273 40 84, 888 210 978
  • Wizna 18-430, ul.Czarnieckiego 109, Zenon Borawski, tel. (86) 21 96 076
  • Wiźnica 56, 18-430 Wizna, Gabriela i Jan Ciborowscy, tel. (86) 21 96 153
  • Wizna 18-430, ul. Jana Pawła 12, Państwo Ptaszyńscy, Tel. (86) 219 60 83
  • Wilkownia 2/16, 16-308 Krasnybór, Elwira Wasilewska, tel. (87) 641 40 45
  • Woźnawieś 116, 19-206 Rajgród, Alicja i Ireneusz Chylińscy, tel. (86) 27 33 509
  • Woźnawieś 126, 19-206 Rajgród, Danuta i Zenon Krzyżewscy, tel. (86) 27 33 588, 604 882 796,
  • Woźnawieś 135, 19-205 Woznawieś, Hanna Czajkowska, tel. (86) 216 49 06, 604 440 200
  • Woźnawieś 137, 19-205 Woznawieś, Jan Budziński, tel. (86) 27 33 565
  • Woźnawieś 138, 19-206 Rajgród, Zdzisław Budziński, tel. (86) 27 33 564
  • Woźnawieś 51, 19-206 Rajgród, Ewa i Jarosław Kisielewscy, tel. (86) 27 33 626
  • Woźnawieś 6, 19-205 Woznawieś, Zofia, Marek Milewscy, tel. (86) 27 33 577
  • Woźnawieś 83, 19-206 Rajgród, Alicja i Stasnisław Turowscy, tel. (86) 27 335 17, 604 061 271
  • Woźnawieś 136a, 19-206 Rajgród, Ewa i Janusz Muczyńscy, tel. (86) 273 36 22,
  • Woźnawieś 100, 19-206 Rajgród, Krystyna Karpińska, tel. (86) 273 35 70
  • Zabiele 151, 19-124 Jaswiły, Irena Giza, tel. (85) 716 16 48
  • Zajki 41, 19-104 Trzcianne, Renata Zalewska,tel. 502 382 182
  • Żarnowo I, 16-300 Augustów, Agnieszka i Grzegorz Winkler, tel. 0-87 6447997, mob. 691 540 147
  • Facebook

Jesienna Akademia Przyrody dla dorosłych

IMG_0869Zapraszamy do udziału w niezwykłych spektaklach przyrody: zlotowiskach żurawi, bukowisku, rykowisku, nocnym życiu sów, przygotowaniach bobrów do zimy.  (Biebrzański Park narodowy)