Newsletter

Programy na życzenie

Zachęcamy do osobistego zaangażowania w tworzenie własnego programu pobytu nad Biebrzą.

 

W sprecyzowaniu oczekiwań mogą się przydać poniższe informacje:

 

Wybierz jedynie interesującą Cię porę roku i powierz swój los w nasze ręce…

 

Skomponujemy program na życzenie, dokonamy niezbędnych rezerwacji, dopilnujemy realizacji poszczególnych elementów i dokonamy rozliczeń w Twoim imieniu.

 

Zanim jednak zdecydujesz się na zamówienie obarczonego dodatkowymi kosztami organizacyjnymi – programu na życzenie (patrz niżej: zasady rezerwacji), zapoznaj się z opcją tańszą:

 

 

 

ZASADY REZERWACJI

  •   Jeśli chcesz zarezerwować nocleg:

 

skorzystaj z działu: „baza noclegowa” i skontaktuj się bezpośrednio z kwaterodawcą korzystając z aktywnego formularza e-mail zamieszczonego pod wizytówką wybranej kwartery. Wysyłając zamówienie mailem uzyskasz automatycznie generowany przez serwer numer telefonu do wybranych gospodarzy.

 

  •  Jeśli chcesz dodatkowo zamówić wyprawę z przewodnikiem: (polecamy przynajmniej jeden dzień na początku pobytu)

 

w pierwszej kolejności skorzystaj z aktywnego formularza e-mail zamieszczonego pod prezentacją wybranej wyprawy terenowej

 

  •  Jeśli chcesz zamówić jedynie wyprawę z przewodnikiem  (w „grupie łączonej” lub wybraną „wyprawę na wyłączność” w dowolnym terminie) :

 

skorzystaj z aktywnego formularza e-mail zamieszczonego pod prezentacją wybranej wyprawy terenowej.

 

  •  Jeśli chcesz powierzyć w nasze ręce pełną organizację i koordynację pobytu swojej grupy, czyli zamówić „program na życzenie”:

 

sprecyzuj swoje oczekiwania korzystając z poniższego formularza:

 

Uwaga: ze względu na dodatkowe koszty organizacyjno-koordynacyjne (skomponowanie programu, dokonanie niezbędnych rezerwacji, dopilnowanie realizacji poszczególnych elementów,  dokonanie rozliczeń w imieniu klienta) – sumaryczny koszt imprezy jest o 10-30 % wyższy od cen serwisu podawanych na naszej stronie.

Brak zniżki
Last Minute
Klub Ptaków Polskich
pracownik obszaru chronionego
Łosiowy Dukat Szczęścia

Prosimy pamiętać, że ta zniżka przysługuje jedynie osobom kwaterującym się za pośrednictwem naszego portalu. Celem dobrania najdogodniej zlokalizowanej kwatery dla tej wyprawy należy wejśc w zakładkę "Najbliższe kwatery" i dokonać rezerwacji przez formularz wybranego obiektu.

* oznacza pole obowiązkowe