Newsletter

Portal Turystyczny Bagien Biebrzańskich wystartował

Witamy na nowej wersji strony!

 

Nasza poczciwa staruszka, ponad 10-letnia strona, przechodzi do historii.

Oddajemy w Wasze ręce nową, bardziej funkcjonalną, bardziej przyjazną graficznie i dużo obszerniejszą pod kątem zawartości stronę, która ma jednocześnie pełnić rolę portalu turystycznego Bagien Biebrzańskich.

Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań.

Prace nad podniesieniem funkcjonalności strony będą trwały jeszcze przez rok. Stąd wielka prośba – piszcie czego Wam brakuje na tej stronie a będziemy starali się uwzględniać to w naszych planach :)))

Życzymy przyjemnego odbioru i zapraszamy do pozostawiania komentarzy 🙂 .

 

Zostaw komentarz :)

 
Komentarze:
  1. Jerzy Graliński, 15 grudnia 2011 00:15

    Aby skrupulatnie przeczytać całość, trzeba poświęcić kilka godzin. Ja spacerowałem po stronie kilkadziesiąt minut. Widziałem to, co, było, już wcześniej, lecz, nie ukrywam że, strona podoba mi się bardzo. Widzę że, będę miał zajęcie na długie nadchodzące wieczory. Zawsze oczywiście będę starał się, zostawić komentarze do, zdjęć. Robiłem to, również dotychczas. Niektóre były sarkastyczne, niektóre, może i głupie, a w niektórych starałem się, i będę się starał, na przyszłość stosować moje długoletnie doświadczenia z fotografowania przyrody, oraz z łowiectwa. Bardzo serdecznie Pozdrawiam !!!