Newsletter

Biebrzański Bieg Łosia

Szanowni Państwo, Drodzy MiŁOŚnicy i sympatycy biegania.

 

W tym roku Biebrzański Park Narodowy obchodzi 25 rocznicę powstania.

Jest zatem okazja by z wszystkimi MiŁOŚnikami przyrody wspólnie świętować to wydarzenie na różne sposoby. Jedną z imprez, na którą chcielibyśmy Państwa gorąco zaprosić 24 czerwca br. jest Biebrzański „Bieg Łosia”, który po raz pierwszy organizujemy dla Was w Parku.

Część trasy prowadzi przez lasy Nadleśnictwa Knyszyn, a meta znajdzie się nad Biebrzą w Goniądzu – stolicy Bagien Biebrzańskich. Dlatego nasz bieg organizujemy wspólnie z Nadleśnictwem Knyszyn oraz Gminą Goniądz.

Jestem przekonany, że aktywność fizyczna w połączeniu z odkrywaniem uroków Bagien Biebrzańskich zachęci Państwa do licznego udziału w tym wydarzeniu. Zabierzcie rodziny, znajomych, bowiem oprócz biegu przygotowaliśmy wiele innych atrakcji, które pozwolą Wam jeszcze lepiej poznać Park, zrelaksować się na łonie biebrzańskiej przyrody i wypocząć w gościnnej Gminie Goniądz. Gościem specjalnym naszej imprezy będzie Jasiek Mela – znany podróżnik i społecznik, człowiek o niezwykłej sile woli, która w bieganiu i pokonywaniu własnych słabości jest bardzo potrzebna.

 

W imieniu kolegów Krzysztofa Dąbkowskiego Nadleśniczego Nadleśnictwa Knyszyn, Mariusza Ramotowskiego Burmistrza Goniądza i swoim własnym raz jeszcze wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.

Więcej o Biegu na www.biegbiebrzanski.pl

Na Bieg zaprasza Jasiek Mela https://www.youtube.com/watch?v=3_QneCwhOCI

 

Do zobaczenia 24 czerwca 2018 r.

 

Andrzej Grygoruk

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego

 

Zostaw komentarz :)